Eğitim Programları

BAŞLANGIÇ Eğitim Programları

(Sertifikasyon İçin Mecburi Değildir)

Nefesini Yeniden Kazan™ (NYK)

Varoluş Nefesi™ (VAN)

Nefesle Hareket™ (NHA)

KİŞİSEL SEVİYE Eğitim Programları

(Sertifikasyonun İlk Aşaması)

Seminer (Level 1, 2 ve 3)

Level 1

Level 2

Level 3

PROFESYONEL SEVİYE Eğitim Programları

(Sertifikasyonun İkinci ve Son Aşaması)

Level 4

Level 5

Sertifikasyon

Sertifikasyon

Dünyada binlerce kişi Transformal Nefes® Kişisel ve Profesyonel eğitim programlarını tercih ediyor.

Eğitim Broşürü (İngilizce)
Nefes Çalışması Program Paketi

Programlar ve Haberler
Varoluş Süreci

Varoluş Süreci kitabının yazarı Michael Brown TBF nefes koçları ve tüm dünyada nefes çalışmaları yapan herkesin üzerinde önemli bir etki yarattı. İşte bu nedenle TBF Başlangıç Seviyesi Eğitimlerinden biri olan Varoluş Nefesi (VAN) eğitimi de bu kitap üzerine odaklanıyor.

Kitap

Varoluş Süreci Kitabı

Varoluş Süreci: Şimdiki An Farkındalığına Bir Yolculuk" kitabı Türkiye'de Butik Yayıncılık tarafından yayınlandı. Kitabın İngilizce aslı ise "The Presence Process: A Journey into Present Moment Awareness" adıyla Amazon ve Namaste Publishing tarafından piyasaya sunulmaktadır. Kitap ayrıca Namaste'nin kendi satış sitesinden e-kitap ve sesli kitap formatlarında temin edilebilmektedir.

Yazar

YouTube’de Michael Brown'ın Transformal Nefes® hakkındaki konuşmasını dinleyin (İngilizce). Michael The Presence Portal adındaki kendi web sitesinden okuyucularına ulaşmaktadır.

Michael

"Aradığımız öğretmen, doktor, rahip veya yaşam koçu kendimiziz. Tabi ki bu dışarıdan hiç yardım almayacağız anlamına gelmiyor. Çalıştığımız alanda anlık olarak bizimle bulunan gerçek bir kolaylaştırıcının bize yardımı çok fazla olacaktır. Onlar içsel olarak varoluşun ışığına yaklaşmamızın dışımızdaki göstergeleridir."
-- Michael Brown, Yazar