Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ("İçerik") sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir sağlık durumunu veya hastalığı teşhis veya iyileştirme amaçlı değildir. Transformational Breath Foundation ("TBF") doğrudan sağlığı etkileyen herhangi bir fayda yaratma iddiasında değildir. Kişiler tıbbi konularda tavsiye almak için yetkili bir sağlık kuruluşuna başvurmalıdır. Kullanıcılar bu web sitesinde yer alan bilgileri kullanma konusunda tüm sorumluluk ve risklerin kendilerine ait olduğunu kabul ederler. TBF BU WEB SİTESİNDEKİ BİLGİLERİN GÖRÜNTÜLENMESİ SONUCUNDA EDİLEN BİLGİLER, GERÇEKLEŞTİRİLEN UYGULAMALAR VEYA ALINAN HİZMETLER KONUSUNDA HİÇBİR SORUMLULUK VEYA YÜKÜMLÜLÜK KABUL ETMEZ. İÇERİK HANGİ AMAÇLA OLURSA OLSUN EKSİKSİZ, HATASIZ VEYA TAM UYGUN KABUL EDİLMEMELİDİR. BURADA YER ALAN İÇERİK FDA TARAFINDAN HERHANGİ BİR DEĞERLENDİRME VEYA ONAYA TABİ TUTULMAMIŞTIR.


Kullanım Şartları

TBF Logosu
Logosu

TBF mandala logosunun telif hakkı TBF'e aittir ve umumi yasa uyarınca marka olarak kullanılmaktadır. TBF mandala logosunun yazılı izin olmadan çoğaltılması veya kullanımına aşağıdaki şartların yerine getirilmesi koşuluyla izin verilmektedir:

 1. Logo ticari amaçlarla, veya TBF'i ya da Transformal Nefesi® olumsuz etkileyecek herhangi bir promosyon veya pazarlama aktivitesiyle alakalı olarak kullanılmamalıdır..
 2. Logo tasarımı herhangi bir şekilde değiştirilmemelidir.
 3. Logonun boyutları büyütülmemelidir. Logonun küçültulmesine web sitelerinde bağlantı verilmesi veya reklamlarda kullanılması durumlarında söz konusu sitenin tasarımına uyması amacıyla izin verilebilir..
 4. Logo sadece Transformational Breath Foundation (TBF) tarafından yapılan işlerle ilişkili olarak kullanılmalıdır.
 5. Logonun telif haklarının TBF'e ait olduğu net olarak belirtilmeli veya belli edilmelidir.
Site Görselleri

Judith Kravitz’in görselleri de dahil olmak üzere bu sitede kullanılan görsellerin telif hakları TBF'e aittir. Judith Kravitz kendi görsellerinin kullanım hakkını münhasıran TBF'e vermiştir. Sitede yer alan Judith Kravitz görselleri aşağıdaki koşullar yerine getirilmek kaydıyla TBF'in doğrudan yazılı onayı olmadan kullanılabilir:

 1. Görsel ticari amaçlarla, veya TBF'i ya da Transformal Nefesi olumsuz etkileyecek herhangi bir promosyon veya pazarlama aktivitesiyle alakalı olarak kullanılmamalıdır.
 2. Görsel boyut küçültmesi haricinde herhangi bir şekilde değiştirilmemelidir.
 3. Görsel sadece Transformational Breath Foundation tarafından yapılan işlerle ilişkili olarak kullanılmalıdır.
 4. Görselin telif haklarının TBF'e ait olduğu net olarak belirtilmeli veya belli edilmelidir.
Dosyalar

Bu web sitesindeki tüm dosyalar TBF ve/veya Judith Kravitz’e aittir. Sitede yer alan dosyalar aşağıdaki koşullar yerine getirilmek kaydıyla TBF'in yazılı onayı olmadan çoğaltılabilir veya paylaşılabilir: :

 1. Dosya ticari amaçlarla, veya TBF'i ya da Transformal Nefesi olumsuz etkileyecek herhangi bir promosyon veya pazarlama aktivitesiyle alakalı olarak kullanılmamalıdır.
 2. Dosyalar (flyer taslakları haricinde) herhangi bir şekilde değiştirilmemelidir

Markalar

Transformal Nefes® müseccel bir markadır ve TBF'in doğrudan yazılı onayı olmadan ticari amaçlarla kullanılamaz. Markamız ticari olmayan amaçlarla, örneğin haber veya yorum gibi metinlerde kullanıldığında sadece sıfat olarak kullanılmalı ve müseccel marka olduğu yanına ilgili ® sembolü eklenerek belli edilmelidir.

ABD Marka Sertifikası.
Türkiye Marka Sertifikası #1
Türkiye Marka Sertifikası #2

YABANCI MARKALAR: TBF ABD dışında tescil edilmiş veya umumi yasalar uyarınca haklarına sahip olduğu uluslararası markalar kullanmaktadır:

 • Transformal Nefes®
 • 喜悦呼吸 (Joy Breath)™
 • التنفس التحولي

TBF’in Transformal Nefes uygulayıcıları için sertifika programı vardır ve sertifikalı uygulayıcılar belirli şartlar dahilinde Transformal Nefes markasını kullanabilir. Sertifikalı uygulayıcılar serifika belgelerinde yer alan marka kullanım şartlarını dikkatle inceleyerek bu şartlara uymalı, herhangi bir şüphe durumunda TBF ile bağlantıya geçmelidir.

Ücret İade Politikası

Eğitimin İptal Olması Durumu

Eğitimin iptal olması durumunda ödenen tüm ücretler iade edilir.

Aktarma

Eğitim iptal edilmediği durumda eğitim çalışmaları için ödenen kaparolar ve ücretler bir başka eğitime aktarılabilir ancak iade edilmez:

 • Ödenen ücret daha sonra yapılacak olan aynı cins bir eğitim aktivitesine aktarılabilir. (Örneğin seminer ücreti ileriki tarihteki bir seminer ücretine mahsup edilebilir).
 • Ücretin aktarıldığı eğitim aktivitesi aynı Kıdemli Eğitmen tarafından düzenleniyor olmalıdır.
 • Aktarma yapılan eğitim aktivitesi en fazla 12 ay içerisinde gerçekleşmelidir. (Eğer bu süre içinde aktarılabilecek bir eğitim aktivitesi yoksa bu süre uzatılabilir).
 • Ödenen ücret bir başka kişi adına aktarılamaz.
 • Üst seviye eğitime aktarma: Ödenen ücret daha üst seviye bir eğitim aktivitesine aktarılabilir. (Örneğin Nefesini Yeniden Kazan™ hafta sonu eğitiminden 6 günlük Seminer eğitimine).
Eğitim Ücreti Olmayan Ödemeler

Yemek, konaklama ve seyahat masrafları için ödenen ücretler üçüncü şahıslara yapıldığı için ücret iade koşulları ödemenin yapıldığı otel, seyahat şirketi, araba kiralama şirketi vs.'nin iade politikalarına bağlı olacaktır.

Internet Üzerinden Yapılan Eğitimler

Internet üzerinden yapılan her türlü eğitim için yukarıdaki şartlar geçerlidir.


Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

TBF kişisel gizlilik haklarına saygı gösterir ve paylaştığınız kişisel bilgileri herhangi bir şekilde satmaz veya paylaşmaz. Eğitimler, atölyeler, web sitesi, telefon veya herhangi bir kişisel iletişim üzerinden toplanan bilgiler sadece meşru ticari amaçlar için kullanılır. Bu amaçlar e-ticaret işlemleri yapmak, aktivite organizasyonu yapmak, Transformal Nefes dünyasından haberler iletmek ve benzer amaçlar olabilir.